Nowy produkt
LTD "Tukan" Lornetka termowizyjna LTD przeznaczona jest do obserwacji zarówno w dzień jak i w nocy, także w warunkach ograniczonej widoczności spowodowanej mgłą lub zadymieniem. Lorn...

Nasze urządzenia:

Konstruktor mechanik / mechatronik

Miejsce pracy - Sulejówek k/Warszawy

WYMAGANIA

  • wykształcenie wyższe techniczne lub student ostatniego roku (preferowane: budowa maszyn, mechatronika, mechanika);
  • wiedza techniczna i doświadczenie praktyczne w konstruowaniu urządzeń mechatronicznych;
  • projektowanie w Solid Edge;
  • sprawne wykonywanie modeli 3D i dokumentacji rysunkowej;
  • wyobraźnia techniczna i umiejętność projektowania złożonych urządzeń technicznych;
  • rzetelność, dokładność i dobra organizacja pracy;
  • mile widziana znajomość jęz. angielskiego;
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • projektowanie nowych wyrobów oraz modyfikacje istniejących;
  • opracowywanie i aktualizacja dokumentacji 2D / 3D;
  • rozwiązywanie bieżących problemów technicznych;
  • nadzór montażu, testowanie i wdrażanie projektowanych rozwiązań;
  • współpraca przy analizie problemów wykonawczych i jakościowych.

OFERUJEMY

  • pracę w rozwijającej się firmie;
  • uczestnictwo w ciekawych projektach;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • pracę w zgranym zespole;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • nowoczesne narzędzia pracy;
  • przyjazną atmosferę pracy.

Zapraszamy do przesłania CV i listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@etronika.pl

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami Ustawy z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dziennik Ustaw z 2002 r. nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."

Odpowiemy na wybrane oferty.