Wybierz rok:
- 2017
- 2015
- 2014
- 2013
- 2012
- 2011
- 2010
- 2009
- 2008
- 2007
- 2004
Nowy produkt
LTD "Tukan" Lornetka termowizyjna LTD przeznaczona jest do obserwacji zarówno w dzień jak i w nocy, także w warunkach ograniczonej widoczności spowodowanej mgłą lub zadymieniem. Lorn...

Nasze urządzenia:
Napisali o nas
[Wrzesień 2017] e-RAPORT MSPO - Eksportowy UCT-1


(pobierz cały artykuł)

"UCT-1 stał się hitem eksportowym polskiej spółki Etronika, powstałej w 2002. UCT to skrót od uniwersalny celownik termalny. Są przeznaczone do instalowania na broni strzeleckiej oraz granatnikach przeciwpancernych.
 
Przedsiębiorstwo przedstawia na MSPO całą rodzinę celowników UCT, o różnych powiększeniach (1,2; 2,1 oraz 3,4 x) i polach widzenia (17; 10,3 i 6,2º). Podstawowa wersja UCT-1S przeznaczona jest do obserwacji na bliskich dystansach, UCT-1M na średnich zaś UCT-1L na dużych.(...) Modele z rodziny UCT-1 cieszą się dużym zainteresowaniem odbiorców zagranicznych. Pierwsze dostawy seryjnych urządzeń zostały już zrealizowane."
 
 
 

 

Zobacz więcej: pobierz cały artykuł
Źródło: e-RAPORT MSPO 3/2017
[Wrzesień 2017] Military Technology - MSPO Focus - Klejnoty w polskiej koronie


(pobierz cały artykuł)

"Jak globalna rywalizacja oraz zagrożenia dla krajowej obronności stworzyły innowacje: W przypadku "globalnej rywalizacji" otwiera to nowe rynki dla Etroniki, zmuszając wszystkich konkurentów do innowacji i produkcji najlepszych i najbardziej opłacalnych wyrobów na jakich ich stać. Etronika także podlega tym mechanizmom, jednakże postrzegamy globalną rywalizację jako naszego sprzymierzeńca. Najnowsze technologie, których dostępność była ograniczona, są teraz znacznie bardziej osiągalne pozwalając naszym produktom - jak np. rodzinie Uniwersalnych Celowników Termalnych UCT-1 - być konkurencyjnym na światową skalę.

Konkurencja oraz zagraniczne przetargi służą dla nas także jako inspiracja oraz motywacja do wyznaczania nowych granic w zakresie jakości, technologii oraz wartości naszych produktów.

Z drugiej strony temat "zagrożeń lokalnych" sprawia, że musimy być gotowi na okoliczność zwiększenia produkcji w bardzo krótkim czasie. To sprawia, że nasi konstruktorzy nieustannie pracują nad metodami optymalizacji wytworzenia wyrobu, a w konsekwencji spełnienia zapotrzebowania rynku. - Krzysztof Suder, Prezes spółki Etronika" (tłumaczenie własne)

 

Zobacz więcej: pobierz cały artykuł
Źródło: Military Technology nr 09/2017
[Wrzesień 2017] 15 lat spółki Etronika


(pobierz cały artykuł)

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z numerem specjalnym Raportu MSPO, który jest w całości poświęcony naszej firmie.

Z publikacją najwygodniej można zapoznać się w formie online pod adresem http://www.altair.com.pl/magazines/htmlissue?issue_id=893&ref=issue.

 

Zobacz więcej: pobierz cały artykuł
Źródło: Raport MSPO Extra 2017
[Kwiecień 2017] Mönch Publishing Group - Przegląd EUROPOLTECH-u


(pobierz cały artykuł)

"Producent kamer termowizyjnych i celowników produkuje obecnie termowizję do dronów. Etronika, zwykle obecna na targach MSPO w Kielcach oraz prawdopodobnie na większych krajowych konferencjach i spotkaniach poświęconych obronności, oferuje policji i służbom granicznym interesujące rozwiązania do dronów. Pozwoli to dla ich klientów, którzy obecnie są ulokowani w Europie i na Bliskim Wschodzie, wykorzystać w Bezzałogowych Statkach Latających pełny potencjał termowizji przy zachowaniu wysokiej jakości produktu jaka jest znana z obecnie sprzedawanych celowników i rozwiązań termowizyjnych." (tłumaczenie własne)

 

Zobacz więcej: pobierz cały artykuł
Źródło: Mönch Publishing Group