Nowy produkt
LTD "Tukan" Lornetka termowizyjna LTD przeznaczona jest do obserwacji zarówno w dzień jak i w nocy, także w warunkach ograniczonej widoczności spowodowanej mgłą lub zadymieniem. Lorn...

Nasze urządzenia:
Targi i wydarzenia:

Pro Defense 2017 - 1-4 czerwca 2017r.

W dniach 1-4 czerwca 2017 r. firma Etronika Sp. z o.o. wzięła udział w drugiej edycji targów Pro Defense, które miały miejsce na terenie kompleksu  wystawienniczego Expo Mazury w Ostródzie.

"Targi Pro Defense są krokiem na drodze budowy Wojsk Obrony Terytorialnej. Tutaj wspólnie spotyka się wojsko, patriotyczna młodzież z klas profilowanych, ale także firmy produkujące sprzęt i uzbrojenie. W tym roku można odwiedzić liczne stoiska wystawowe, na których zaprezentowane są najnowocześniejsze rozwiązania techniczne i technologiczne. Idea ostródzkich targów to jednak coś więcej niż tylko wystawy. To przede wszystkim forum do rozmów i dyskusji na temat bezpieczeństwa, dlatego uczestniczą w nim przedstawiciele różnych środowisk proobronnych." - powiedział podczas otwarcia targów Minister Antoni Macierewicz.

Etronika prezentowała na Pro Defense m.in. celowniki termowizyjne z rodziny UCT, lornetkę termowizyjną LTD-1, miniaturowe kamery termowizyjne, zestaw kamer dzienno-termalnych KOT-1 oraz zmodernizowane celowniki noktowizyjne.

Targom towarzyszyły wydarzenia dodatkowe, wśród których głównym był Międzynarodowy Kongres Organizacji Proobronnych, działających zarówno na terenie Polski, jak i w państwach NATO.

Wystawa Pro Defense została objęte honorowym patronatem Ministerstwa Obrony Narodowej, Ministra Edukacji Narodowej, Kuratorium Oświaty w Olsztynie oraz Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego - Gustawa Marka Brzezina. Targi dedykowane są m.in. Wojskom Obrony Terytorialnej.